ATN BinoX 4K 4-16x

Kód: ATNBINOX4K
Možnost komise
Značka: ATN
24 990 Kč –21 % 19 631,03 Kč
Předobjednávka
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

DIGITÁLNÍ DALEKOHLED ATN BINOX 4K 4-16X

 

ATN Obsidian Core 

je výkonný procesor pomocí něhož  CHYTrÁ HD optika dokáže zpracovat obraz ve vysoké kvalitě jak ve dne, tak i v noci. Binox 4K dokáže nahrávat a pracovat s obrazem v dechberoucím rozlišení 4K Ultra HD. Dual Core Procesor Pro snadné ovládání, rychlost a pohodlí je v srdci Binox 4K umístěn výkonný dvoujádrový procesor. Rychlost menu, přepínání na noční / denní režim, nebo měření vzdálenosti je tak rychlejší než kdy dříve. Můžete také využít funkce, které nový dalekohled posouvají o krok dále. 
 

Laser Rangefinder 1000 y/m

Binox 4K má integrovaný laserový zaměřovač. Díky tomu s jistotou určíte vzdálenost cíle bez ohledu na to zda je den či noc.

 

Balistický kalkulátor

 BIX (Ballistic Information Exchange) díky pokroku technologií jsou ATN SMART HD zařízení schopná přesně vypočítat dráhu střely a upravit tak pozici záměrného kříže bez nutnosti použití mobilní aplikace či dalšího nastavení. Pokud nevlastníte ATN X-sight 4K je možné použít Laser Ballistics aplikaci, kde díky změřeným hodnotám pohodlně nastavíte Vaší optiku.

Nahrávání videa až 1080p

Nahrávejte své zážitky ve špičkovém rozlišení až 1080p a uschovejte své zážitky na později. Už nikdy vám nic neunikne. Perfektní podání barev a ostrý obraz na který si rychle zvyknete už nikdy nebudete chtít vyměnit.
 
Stačí vložit micro SD kartu a můžete vyrazit.
Nemusíte se trápit s dalšími USB kabely či nahrávacím zařízením.
Zážitky z lovu tak můžete přinést domů a pochlubit se všem!
 

Sdílení videa (Dual Stream Video)

Se zavedením dvoujádrového procesoru, máte nyní možnost užít si lov daleko více. Nyní můžete sdílet video pomocí wifi přímo na mobilní telefon a zároveň nahrávat v dalekohledu. Bez zaseknutí, nebo zhoršení kvality záznamu.

Ve stejný čas!

Vestavěný IR přísvit

ATN vylepšilo technologii přístitu v novém BinoX 4K, díky tomu je ostrost a vzdálenost vidění v absolutní tmě daleko vyšší.

Extrémně úsporný provoz

O napájení dalekohledu se starají integrované baterie s nezkutečnou výdrží 15+ hodin nepřetržitého provozu. Díky úspornému provozu jádra dalekohledu tak ušetříte i za opakované nákupy nových baterií.

Pohodlné použití

Stejně jako běžné dalekohledy má ATN Binox 4K přizpůsobivý oční reliéf a pohodlné ovládání, ostření a přiblížení dalekohledu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost ATN Corp je americkým lídrem v oboru vysoce výkonné taktické optiky pro noční vidění a termovizi. V jejich nabídce najdete pozorovací termovize, termviní puškohledy, dalekohledy, ale hlavně špičkové digitální puškohledy a dalekohledy DEN / NOC. Zařízení ATN se vyrábí v EU. 

ŠUBRT CZ s.r.o. (Zbraně a střelivo Šubrt) je výhradním distributorem značky ATN pro Českou republiku a Slovensko.